Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 

 

JESTEŚMY NAJLEPSI!

Sukcesów sportowych ciąg dalszy - 15 stycznia drużyna dziewczyn wygrała półfinał wojewódzki w unihokeju, pokonując ZS Krosno (5:0), I LO Krosno (4:0), II LO Sanok (1:0) i remisując z ZS Miejsce Piastowe, tym samym zapewniając sobie awans do finału wojewódzkiego, który już w marcu odbędzie się w Mielcu. W szczęśliwym składzie zagrały: Jasion Anna, Sobolak Sylwia, Pituch Iwona, Chodakowska Marzena, Śmierz Daria, Józefek Natalia, Rak Magdalena, Jędrys Katarzyna, Pawlicka Anna, Kamyk Elżbieta.

Nieco słabiej poradzili sobie chłopcy, którzy dzień wcześniej rozegrali mecze, odnosząc kolejno dwa zwycięstwa i dwie porażki. Ostateczny wynik to 3 miejsce, wywalczone w składzie: Naparło Paweł, Wydrzyński Andrzej, Najsarek Grzegorz, Ząbkiewicz Patryk, Popiel Hubert, Jezior Michał, Lewicki Andrzej, Dec Radosław, Prorok Szymon, Kot, Arkadiusz. Szczególne podziękowania należą się trenerowi obu drużyn - mgr Dariuszowi Gaździkowi, który dzielnie wspiera swoich podopiecznych. Gratulujemy!

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH