Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019,

2020, 2021, 2022

 

Badminton - podwójny sukces

29 i 30 listopada odbył się w ZS nr 3 w Sanoku półfinał wojewódzki w badmintonie. Nasi uczniowie wykazali się niebywałą determinacją i hartem ducha pokonując konkurencję.

Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce po niezwykle zaciętych meczach, które zostały rozegrane w dwóch grupach (w rozgrywkach brało udział 6 drużyn, m.in. z Sanoka i Strzyżowa). Do finału wojewódzkiego awansowały dwie drużyny - nasze dziewczyny (Julia Żuchowska, Milena Ryba, Elwira Żuchowska) i ZS nr 2 w Sanoku. Warto podkreślić, że dziewczyny obroniły pierwsze miejsce z ostatnich zawodów!

W rozgrywkach chłopców w rywalizacji wzięły udział cztery zespoły rozgrywając mecze systemem każdy z każdym. Do finału również awansowały dwa zespoły. Nasi uczniowie w pięknym stylu pokonali wszystkich przeciwników, w tym ubiegłorocznych zwycięzców czyli ZS nr 3, w stosunku 3:2. Michał Tokarz, Piotr Mackiewicz, Gabriel Czuchry i Krystian Jajko również wywalczyli udział w finale wojewódzkim z pierwszego miejsca.

Opiekunem drużyn jest Edyta Dubiel-Jajko. Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH