Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019,

2020, 2021, 2022

 

Projekt PO WER na finiszu

Wakacje trwają w najlepsze, a I LO kończy realizację projektu finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej”. Po 9 mobilnościach jakie miały miejsce przed pandemią, pozostali uczestnicy projektu mogą wreszcie wznowić udział w kursach zagranicznych. W sobotę, z kursów we Francji wróciły panie Agata Krowicka i Edyta Dubiel-Jajko. Nie obyło się bez niespodzianek. Przewoźnik dwukrotnie zmieniał terminy lotów do Paryża. Na szczęście, zaplanowane szkolenie: „Indoor and Outdoor Games” odbyło się i na pewno zaowocuje nowymi rozwiązaniami edukacyjnymi na lekcjach biologii i wychowania fizycznego. 

Obecnie w Hiszpanii trwa szkolenie: „Project-based learning”, w którym uczestniczy pani Hanna Dulęba. Pierwszym wymiernym efektem tej mobilności jest założenie międzynarodowego projektu eTwinning: „Could TikTok videos help us reduce our visits to the doctor?” Odpowiedzi na to pytanie udzielą uczniowie - przyszli uczestnicy projektu eTwinning. Mamy ogromną nadzieję, że kurs w Irlandii, z udziałem pana Patryka Nisiewicza, również dojdzie do skutku, bo szkolenia zagraniczne zmieniają naszą szkołę.

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH