Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 

 

Nasz Mikołaj zawędrował do sanockiego szpitala

Do sanockiego szpitala dotarła już cała woda, jaką udało się zakupić dzięki datkom pozyskanym w trakcie XIV Koncertu Charytatywnego. Przypominamy, że koncert odbył się 4 grudnia i – w związku z trwającą epidemią – prowadzony był online. Podczas koncertu wystąpili uczniowie i absolwenci naszej szkoły, którzy prezentowali utwory wokalno-instrumentalne, instrumentalne i sztuczki karciane. Koncertowi towarzyszyła zbiórka wolnych datków do wirtualnej skarbonki. Suma wpłat okazała się tak duża, że zakupiona przez nas woda musiała zostać dostarczona do sanockiego szpitala w partiach!  Z całego serca dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i ofiarność. Bardzo się cieszymy, że również w tym roku udało nam się zorganizować coroczną akcję Mikołaj i pomóc najbardziej potrzebującym – tym razem pacjentom z oddziału dziecięcego.

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH