Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 

 

Powrót do szkoły

Drodzy uczniowie!

Z radością informujemy, że od 17-28 maja przechodzimy na hybrydowy system nauczania. Wychowawcy poszczególnych klas poinformują o harmonogramie obowiązującym przez najbliższe dwa tygodnie. Wykorzystajmy ten czas na odbudowanie łączących nas relacji opartych na zrozumieniu i wzajemnym szacunku. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, nie będziemy robić w tym okresie żadnych sprawdzianów i kartkówek.

Od 31 maja wszystkie klasy uczą się w trybie stacjonarnym. Przypominamy, że nowy podział godzin został umieszczony na stronie internetowej.

Czekamy na Was!

9 maja obchodzimy Dzień eTwinning

Program eTwinning to europejska społeczność szkolna. Uczniowie i pracownicy szkół krajów europejskich, komunikują się między sobą, współpracują, realizują projekty, dzielą się i, mówiąc krótko, czują się i są częścią ekscytującej społeczności edukacyjnej w Europie. Nasza szkoła też do niej należy. W tym roku uczniowie klasy 1fp realizują projekt eTwinning: „Can you speak my language?”. 

Czytaj więcej...

Absolwent Roku wybrany!

 
Tradycją naszej szkoły jest wybór absolwenta roku. Ze względu na ogrom osiągnięć naszych uczniów, zawsze jest to trudny wybór. Również w tym roku nasi maturzyści nie zawiedli, zdobywając wiele tytułów w olimpiadach, konkursach i zawodach. Konieczne było jednak wyłonienie najlepszego z najlepszych - został nim Mateusz Miklicz (3b). Mateusz na swój sukces zapracował zdobywając tytuł laureata i finalisty Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, dwukrotnego finalisty Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, a także kwalifikując się do etapów okręgowych Olimpiady Języka Francuskiego i Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH. Nie jest to jednak koniec jego działalności na rzecz szkoły - Mateusz  przez trzy lata pełnił funkcję członka pocztu sztandarowego, a także uczestniczył w pracy szkolnego wolontariatu.
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Aktualizacja podziału godzin !!!!

UWAGA UWAGA UWGA

Nastąpiła aktualizacja podziału godzin

Pozdrowionka

Drodzy Abiturienci

Jasnego i otwartego umysłu, kreatywnego wykorzystania wiedzy i umiejętności, których nabyliście w szkole, a także wiary w siebie, opanowania stresu i... szczęścia - jednym słowem POWODZENIA podczas egzaminów maturalnych!

Święto Konstytucji 3 maja - 2e

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH