Login

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

Dyżury

Drodzy Rodzice!

W trosce o Państwa cenny czas i usprawnienie Państwa wizyt prosimy o zgłaszanie się na dyżur nauczyciela po uprzedniej rozmowie z dzieckiem. W ten sposób, dowiedzą się Państwo najszybciej, czy nauczyciel nie został wyznaczony do zastępstwa na lekcji, czy jest nieobecny i nie będzie mógł odbyć planowanego dyżuru.

Nazwisko i imię

Dzień - godziny

Bartkowska Tatianawtorek

wtorek

11.35 – 12.20

Bukład Jan

piątek

8.50 – 9.35

Cyganik-Kozimor Anna

poniedziałek

11.35 – 12.20

Czapor Justyna

poniedziałek

8.00 – 8.45

Czubski Ryszard

poniedziałek

11.15 – 11.45

Demczak Grzegorz

 

 

Dubiel-Jajko

czwartek

12.20 - 13.10

Dulęba Hanna

piątek

10.30 - 11.15

Dziabas Anna

czwartek

8.50 – 9.35

Filip Marek

wtorek

9.40 – 10.25

Gaszczyk Sylweriusz

czwartek

8.50 – 9.35

Gaździk Dariusz

środa

10.30 - 11.15

Herbut Wioleta

poniedziałek

9.40 – 10.25

Janik Małgorzata

 

 

Kierek Monika

czwartek

7.10 – 8.55

Kita Piotr

czwartek

10.30 -11.15

Kasprzak Ewa

poniedziałek

7.10 – 8.55

Koczeń Małgorzta

poniedziałek

9.00 -10.00

Kopija-Rąpała Marzena

wtorek

8.00 – 8.45

Krowicka Agata

środa

10.30 – 11.15

Kubicz Małgorzata

środa

10.30 – 11.15

Kuczma Agata

czwartek

11.35 – 12.20

Irger-Kobierska Małgorzata 

   

Małek Urszula

 

 

Materniak Marek

wtorek

12.25 -13.10

Mazepa Ewa

wtorek

12.25 – 13.10

Mączka Jacek

wtorek

10.30 – 11.15

Michno Jacek

środa

10.30 – 11.15

Myćka Bożena

wtorek

9.00 – 9.45

Myćka Tomasz

czwartek

10.30 – 11.15

Olszewska Aleksandra

poniedziałek

10.30 – 11.15

Penc Danuta

 

 

Piróg Łukasz

piątek

13.15 – 14.00

Polańska Anna

środa

12.25 -13.10

Połdiak Magdalena

środa

8.45 – 9.35

Rachwał Marzena

środa

12.25 – 13.10

Ryś Mariola

środa

10.30 – 11.15

Siwińska Aneta

środa

12.25 – 13.10

Szybiak Małgorzata

poniedziałek

12.25 -13.10

Uliasz-Śnieżek Marzena

piątek

9.40 – 10.25

Wicijowska Lidia

wtorek

8.00 – 8.45

Wilk Anna

poniedziałek

9.00 – 9.45

Witwicka Krystyna

piątek

11.15 – 12.20

Wojtowicz Krystyna

wtorek

9.40 – 10.25

Wołtosz Józef

środa

11.15 – 12.20

Wójcik Maciej

poniedziałek

9.35 - 10.25

Zarych Małgorzata

poniedziałek

10.30 - 11.30

Zajdel Janusz

czwartek

8.50 – 9.35

ble>