Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 

 

Szach - I LO Sanok - Mat

Po raz pierwszy w historii szkoły możemy pochwalić się tak doskonałymi wynikami w zawodach szachowych odbywających się w ramach Licealiady. Nasza drużyna w składzie: Anna Marut, Patryk Wojtowicz, Rafał Pałacki oraz Aleksander Materniak do tej pory pozostaje niezwyciężona. Za nimi etap rejonowy i wojewódzki, na których za każdym razem zajmowali zaszczytne pierwsze miejsce. Dzięki serii tych sukcesów zakwalifikowali się do zawodów ogólnopolskich. Życzymy im powodzenia, będziemy za nich trzymać kciuki.

Czytaj więcej...

Licealiada - piłka siatkowa

W ZS nr 2 odbyły się zawody w piłce siatkowej na etapie powiatowym. Nasze dziewczyny mogą pochwalić się zwycięstwem i awansem do zawodów rejonowych po bardzo dobrym meczu z II LO, zakończonym wynikiem 2:1. Chłopcom udało się wywalczyć  wysokie II miejsce. Ulegli jedynie drużynie II LO w finale 2:0.

 

 

Czytaj więcej...

Zawody w piłkę ręczną za nami

5 oraz 6 listopada w naszej szkole odbywały się powiatowe zawody piłki ręcznej. Były to pierwsze zawody na nowo otwartej hali sportowej. Awans do zawodów rejonowych wywalczyło sobie II LO w kategorii dziewczyn oraz ZS 3 w Sanoku w kategorii chłopców. W obu kategoriach nasze reprezentacje zajęły II miejsce.

Czytaj więcej...

Kolejne sukcesy w tenisie stołowym!

Odbyły się rejonowe zawody licealiady w tenisa stołowego. Skład dziewcząt (Kinga Kuliga, Monika Darosz, Katarzyna Lorenc) odniósł wspaniały sukces plasując się na I miejscu, zapewniając sobie tym samym awans do finału wojewódzkiego. Mniej szczęścia mieli natomiast chłopcy (Jakub Grzyb, Radosław Dec, Jakub Kruczek) zajmując V miejsce.

Czytaj więcej...

Niepowstrzymani szachiści

Odbyły się zawody szachowe na etapie powiatowym i rejonowym. Nasza reprezentacja w składzie: Anna Marut, Olek Materniak, Rafał Pałacki, Patryk Wojtowicz oraz Mateusz Baran może pochwalić się  zwycięstwami na obydwu szczeblach awansując do finałów wojewódzkich. Gratulujemy i życzymy powodzenia!