Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019,

2020, 2021, 2022

 

Wolontariat Szansą na Twój Rozwój!

Chcesz dowiedzieć się nieco więcej o zawiłościach polskiego prawa? A może jesteś aktywnym wolontariuszem? Jeśli tak, to kliknij CZYTAJ WIĘCEJ aby zapoznać się ze szczegółami które dotyczą czwartkowej (tj. 20.12.2012) konferencji.

Celem Akcji jest zwiększenie świadomości prawnej uczniów I LO im. KEN w Sanoku. W Polsce obowiązuje fikcja powszechnej znajomości prawa. Poprzez nasze działania chcemy pobudzić młodych ludzi do zainteresowanie prawem, a także lepiej przygotować do egzaminu maturalnego z Wiedzy o Społeczeństwie, którego nieodzowną częścią jest prawo. 

Naszym celem jest również ukazanie wolontariatu jako cennego zaangażowania młodych ludzi, które owocuje pozytywnymi  przeżyciami, poznaniem ciekawych osób i zdobyciem doświadczenia w pracy w grupie.

Realizatorami Akcji są wolontariusze – studenci Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W ramach Akcji „Wolontariat – Szansą na Twój Rozwój” w I LO im. KEN w Sanoku, studenci planują zorganizować w dniu 20.12.2012r. warsztatyprawnicze, a w godzinach popołudniowych Konferencję „Wolontariat – Szansą na Twój Rozwój” w Auli budynku F (Instytut Rolnictwa) PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku.

Zapraszamy wszystkich uczniów a szczególnie tych, którzy swoją przyszłość wiążą właśnie z prawem. Jest to wspaniała okazja, aby bliżej zapoznać się z prawem. Na miejscu będą studenci, którzy z pewnością udzielą odpowiedzi na nurtujące Was pytania!

 

 

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH