Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 

 

XIV Koncert Charytatywny

Przed nami XIV Koncert CharytatywnyNikt z nas nie wie, jak rozwinie się sytuacja epidemiczna, a nie chcemy rezygnować z tego wydarzenia, dlatego pomyśleliśmy również o koncercie online. Co Wy na to? Jeżeli jesteście na tak i chcecie wystąpić to już próbujcie przygotowywać to, co chcielibyście zaprezentować. W związku z tym, że koncert online wymaga dłuższych przygotowań, to już od dziś do 16 sierpnia prosimy o przesyłanie filmików z prezentacjami Waszych talentów.

Nie martwcie się o jakość nagrania. Jeżeli zostaniecie, zakwalifikowani do koncertu wraz z naszymi technikami, profesjonalnie nagracie swój występ. Filmiki prosimy przesyłać na https://www.facebook.com/pg/koncertCharytatywnyILOSanok lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pamiętajcie do 16 sierpnia czekamy na Wasze filmiki.

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH