Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 

 

„Noc z Teatrem - Spotkanie Trzecie” - relacja

Impreza „Noc z Teatrem - Spotkanie Trzecie”, odbyła się  w dniach 14-15.11.2019 r. W czwartek 14.11 – odbyły się dwie lekcje teatralne,  prowadzone przez Sławomira Woźniaka, w których wzięli udział uczniowie II LO. Dzień później tj. 15.11.2019 r. obyły się dwie kolejne lekcje, adresowane do uczniów I LO, prowadzone przez Bogdana Słupczyńskiego, w których wzięło udział 80 uczniów. Lekcje teatralne poświęcone były twórczości Jerzego Grotowskiego, przybliżyły licealistom jego postać i dorobek. W piątek 15.11, zostały zaprezentowane trzy spektakle: „Usta Weroniki” i „Kalina” – w BWA oraz „Kroniki Podwórkowe” w Muzeum Historycznym. Spektakle zaprezentowali: Joanna Gruszka - aktorka Těšínskégo Divadla - sztuka „Usta Weroniki”, Jagoda Rall - aktorka związana z teatrami wrocławskimi - spektakl „Kalina” oraz rzeszowski Teatr Przedmieście, który wystawił „Kroniki podwórkowe”.

Serdecznie dziękujemy organizatorom i sponsorom.

ORGANIZATORZY: STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA NA RZECZ ROZWOJU ZIEMI SANOCKIEJ, BWA GALERIA SANOCKA, MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. GRZEGORZA Z SANOKA W SANOKU | WSPÓŁORGANIZATORZY: MIASTO SANOK, POWIAT SANOCKI | PARTNERZY: MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU, I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | SPONSORZY: PGNIG, OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A. | ZADANIE DOFINANSOWANE Z DOTACJI POWIATU SANOCKIEGO ORAZ BUDŻETU MIASTA SANOKA

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH