Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 

 

Ola Krawiec i FLEX

Future Leaders Exchange Program jest całorocznym, w pełni finansowanym przez Departament Stanu USA, programem wymiany uczniów szkół średnich, którzy wyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych na cały rok szkolny. Z takim challengem postanowiła się w tym roku zmierzyć uczennica klasy pierwszej, Aleksandra Krawiec. Jest już bardzo bliska spełnienia swoich marzeń, ponieważ znalazła się w elitarnym gronie półfinalistów, którzy stanowią 8% wszystkich aplikujących. Wczoraj, w ramach zawodów półfinałowych, Ola mierzyła się z testem wiedzy ogólnej, zawierającym pytania z biologii, geografii i matematyki, interpretacją wiersza oraz zadaniami z matematyki - a to wszystko, oczywiście, w języku angielskim. Pisała też trzy eseje na podane tematy. Teraz przed naszą uczennicą kolejny etap zmagań - interview oraz zadania grupowe. Olu, cała społeczność I LO jest z Ciebie niezwykle dumna i gorąco Ci kibicuje. Obiecujemy jedno, w środę będziemy trzymać mocno za Ciebie kciuki!!!

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH