Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 

 

Kamila Borowy stypendystką Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja.

Uczennica klasy 1c, Kamila Borowy, wzięła udział w konkursie polegającym na stworzeniu projektu społecznego. Jej praca pt. „Bez tytułu. Sposób na nową rzeczywistość” dotyczyła twórczości i sylwetki artystycznej Zdzisława Beksińskiego. Spośród wielu nadesłanych prac jury wybrało 24. Projekt oceniono na 27,5 punktu, co daje bardzo wysoki, trzeci, wynik w skali kraju. Realizacja autorskich pomysłów zostanie przeprowadzona w terminie pomiędzy  1 września a 30 listopada 2019 r.  Każdy stypendysta uczestniczy w 10 – dniowej szkole letniej w Warszawie, otrzymuje comiesięczne stypendium i ma zapewnione wsparcie tutora podczas przygotowań i realizacji projektu w społeczności lokalnej. Tutorzy są w stałym kontakcie z młodymi liderami aż do końca trwania zaplanowanych działań.

Projekty są też okazją dla wielu osób, żeby po raz pierwszy w życiu zrobić coś dla swojej społeczności lokalnej i sąsiadów, poznać ich oraz zawiązać nowe znajomości oparte na współpracy na rzecz wspólnego celu. Taka prospołeczna postawa budzi podziw i mamy nadzieję, że Kamila swoją postawą zainspiruje do podjęcia kolejnych inicjatyw.

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH