Login

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020

Laureat Podkarpackiego Konkursu Chemicznego.

Miło nam poinformować, że Łukasz Bałut - uczeń klasy 3b, zajął drugie miejsce i zdobył tytuł laureata XI edycji Podkarpackiego Konkursu Chemicznego. Sukces Łukasza cieszy, gdyż okazał się najlepszym uczniem z województwa podkarpackiego. Etap finałowy konkursu składał się z dwóch części - Łukasz doskonale poradził sobie zarówno z zadaniami teoretycznymi jak i laboratoryjnymi. Na końcowe osiągnięcia złożyła się systematyczna praca w ciągu trzech lat nauki w klasie o profilu biologiczno-chemicznym.

Podkarpacki Konkurs Chemiczny ma zasięg ogólnopolski i w tegorocznej edycji uczestniczyli uczniowie z renomowanych liceów z Kielc, Radomia, Krakowa, Lublina oraz szkół naszego regionu. Warto podkreślić, że w III etapie rywalizacji (do której łącznie przystąpiło ponad 300 uczniów z 4 województw) naszą szkołę reprezentowali również: Szymon Kopecki z 2b, Bartosz Iwanowski z 3b oraz Piotr Suski z 3a co sprawiło, że nasza szkoła zajęła drużynowo III miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych chemicznych sukcesów.

Piotr Łakoś

 

Koncert Charytatywny

Lipdub