Login

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Kto wie najwięcej o HIV i AIDS?

Rozpowszechnienie wirusa HIV, wywoływany przez niego Zespół Nabytego Upośledzenia odporności znany pod skrótem AIDS, przyjmowanie narkotyków, eksperymentowanie z dopalaczami, nadużywanie alkoholu, zatracanie się w wirtualnym świecie i podejmowanie ryzykownych zachowań, to tylko przykłady chorobowych i behawioralnych pandemii, które wydają się ogarniać nasz świat. Ich rozpowszechnianie wynika między innymi z nieznajomości dróg przenoszenia czynników chorobotwórczych oraz nieświadomości potencjalnych skutków podejmowanych działań. 

Chcąc przeciwdziałać szerzącej się ignorancji, 4 grudnia br. uczennice, które najlepiej wypadły w etapie szkolnym, Kornelia Rąpała, Paulina Sowa i Katarzyna Rakoczy, pod opieką mgr Agaty Krowickiej, wzięły udział w Międzyszkolnym Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV, AIDS i uzależnieniach organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną oraz Komendę Powiatową Policji. Po zmaganiach z niezwykle wymagającym arkuszem konkursowym, pełnej emocji dogrywce o trzecie miejsce i ogłoszeniu wyników, okazało się, iż wyróżnienie otrzymała Kornelia Rąpała, a na I miejscu uplasowała się Katarzyna Rakoczy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koncert Charytatywny

Lipdub