Login

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Cracow Golden Quintet gra z Mikołajem

Absolwent naszej szkoły - Tomek Sowa - i jego przyjaciele, czyli Cracow Golden Quintet, zagrali w sobotę 3 listopada w sali tańca Sanockiego Domu Kultury. Tematem koncertu były Tańce Świata w aranżacjach na instrumenty dęte. Zespół w składzie: Natalia Jarząbek – flet, Damian Świst – obój, Tomasz Sowa – klarnet, Konrad Gołda – waltornia i Małgorzata Wygoda – fagot zapewnił wszystkim niezapomniane wrażenia. Salę tańca publiczność wypełniła do ostatniego miejsca. Organizatorem koncertu był Sanocki Domu Kultury, a sam koncert był swoistym preludium Koncertu Charytatywnego, którego 12. edycja odbędzie się już 16 listopada.

Nad całą imprezą unosił się duch Mikołaja  - przybywających na koncert gości witali wolontariusze z I LO z mikołajowymi puszkami. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup prezentów, które 6 grudnia trafią do dzieci i osób starszych. Podczas imprezy zebrano 1282 złote.

Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za hojność, dyrektorowi SDK-u za zaproszenie zespołu, a muzykom za zabranie nas do czarodziejskiej krainy muzyki.

Koncert Charytatywny

Lipdub