Login

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Mamy srebrny medal! Ranking Perspektywy 2018 ogłoszony!

 

"Złote, Srebrne i Brązowe... najlepsze polskie szkoły ponadgimnazjalne to miejsca, gdzie zaczyna się dobra przyszłość. Nie tylko uczniów, ale i nas wszystkich, naszego kraju, Europy, świata. Przyglądamy się tym szkołom od 18 lat, staramy się poznać ich receptę na sukces i upowszechnić ją, z korzyścią dla całego systemu edukacji. Dobra szkoła była, jest i będzie na wagę złota! "

Kapituła Rankingu

 

    Jesteśmy dumni! Właśnie opublikowano najnowszy Ranking Szkół Perspektywy 2018, w którym nasze liceum znalazło się na 8. miejscu wśród najlepszych podkarpackich liceów! W zestawieniu krajowym uplasowaliśmy się na 200 miejscu i po raz kolejny byliśmy jedyną szkołą licealną w powiecie sanockim, która w ogóle zakwalifikowała się do pierwszych 500 miejsc branych pod uwagę w zestawieniu. Warto dodać, że w Rankingu Perspektyw  już osiemnasty raz jesteśmy bezkonkurencyjni. Sukces jest tym większy, że wyprzedziły nas m.in. szkoły społeczne, z którymi trudno konkurować.

 

 

 Biorąc pod uwagę tylko wyniki z matur, w kraju zajęliśmy 199 miejsce w kraju. Tym samym, po raz kolejny, zdobyliśmy w pełni zasłużony Srebrny Medal Jakości, świadczący o bardzo wysokim poziomie nauki w naszym liceum. Jest to dla nas ogromny powód do dumy a także motywacja do dalszej pracy. Na tak wysoki wynik składają się następujące elementy: sukcesy szkoły w olimpiadach (30% wyniku ogólnego), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (25% wyniku ogólnego) oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (45%).  Chcesz odnieść sukces? Pamiętaj, I LO najlepsze!!! Więcej informacji znajdziesz pod linkami:

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=3718:ranking-liceow-ogolnoksztalcacych-2018&catid=240&Itemid=445&strona=4

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=3729:ranking-liceow-2018-woj-podkarpackie&catid=241&Itemid=445&strona=1

 

 

 

 

Koncert Charytatywny

Lipdub