Login

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

13 października w murach naszej szkoły panowała uroczysta atmosfera związana z obchodami Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Z okazji tego święta, uczniowie klasy 2D pod przewodnictwem pani Lidii Wicijowskiej przygotowali akademię, będącą idealnym połączeniem podniosłych przemówień i podziękowań składanych w ręce wszystkich pracowników szkoły oraz popisów zdolności aktorskich i muzycznych uczniów, którzy zorganizowali szkolną edycję programu „Milionerzy” oraz zachwycili publiczność piosenkami ukazującymi szkolną rzeczywistość w krzywym zwierciadle.

 

Dzień Komisji Edukacji Narodowej był wspaniałą okazją do podziękowania niezwykłym ludziom o gołębich sercach, stawianym przez los na uczniowskiej drodze - nauczycielom, którzy mimo wszelkich przeciwności dbają o nasze wykształcenie i karmią nas wiedzą z wielu dziedzin. Przy okazji ich święta warto docenić starania, poświęcenie i ciężką pracę  wkładane każdego dnia w to, abyśmy stawali się dobrymi, godnymi zaufania, mądrymi ludźmi. W końcu, jak zwykła powtarzać D. Beisser: „Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepsze cudzym dzieciom?”

Koncert Charytatywny

Lipdub