Login

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Konkurs TURBOLANDESKUNDE

W dniu 4 czerwca 2017 r. w krakowskim Instytucie Goethego odbył się trzeci – ogólnopolski etap konkursu „Turbolandeskunde - Szwajcaria”. Uczestniczyli w nim reprezentanci naszej szkoły: Dagmara Jankowska, Jędrzej Gaweł i Jakub Hamouta, którzy stanowili jedyną drużynę z naszego regionu zakwalifikowaną do ogólnopolskiego etapu. Nasi uczniowie dzielnie konkurowali
z pięćdziesiątką innych, wybranych spośród ponad dwóch tysięcy uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Daga, Jędrek i Kuba wykazali się nie tylko świetną znajomością języka niemieckiego, ale również ponadprzeciętną wiedzą, inwencją twórczą, pomysłowością i poczuciem humoru w przygotowaniu prezentacji i konkursowego plakatu, a ich wystąpienie spotkało się  z dużym aplauzem ze strony widowni. Naszym uzdolnionym uczniom gratulujemy szerokiej wiedzy i życzymy wielu sukcesów!

Koncert Charytatywny

Lipdub