Login

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Piękne zwycięstwo na IX Paradzie Niepodległości

   

Parada Niepodległości, organizowana od 9 lat, to już tradycja w naszym mieście. Jak co roku, pod przewodnictwem Piotra Kity, młodzież I LO startuje w konkursie na najlepszą historyczną rekonstrukcję. Właśnie dzisiaj uczniowie klasy 3d zdobyli zaszczytne I miejsce, prezentując publiczności tzw. powstanie leskie. Warto dodać, że to dość wyjątkowa nagroda i moment szczególny, ponieważ klasa 3d aż trzy razy brała udział w Paradzie - dwukrotnie stając na najwyższym podium, a raz zajmując miejsce II. Impreza rozpoczęła się o godz. 10.00 na sanockim Rynku, gdzie w pokazach wzięło udział aż szesnaście grup dzieci i młodzieży ze szkół powiatu sanockiego. Parada zespołów, prowadzona przez Sanocką Młodzieżową Orkiestrę Dęta AVANTI ruszyła w orszaku sanockimi ulicami aż pod pomnik Synom Ziemi Sanockiej. Tam ogłoszono wyniki konkursu na najciekawszą prezentację w kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazjalne oraz szkoły ponadgimnazjalne. Całość zakończyło złożenia wieńców pod pomnikiem i odśpiewanie hymnu narodowego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Koncert Charytatywny

Lipdub