Login

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Czy warto studiować języki obce?

Czy warto studiować języki obce? Na czym polega praca tłumacza? Jak korzystać ze stypendiów programu Erasmus + oraz DAAD? Na te i wiele innych pytań odpowiadała absolwentka naszej szkoły, obecnie studentka lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, Magdalena Pawlik, która spotkała się niedawno z naszymi uczniami. Liczne grono uczestników z zainteresowaniem obejrzało przygotowaną przez naszego gościa prezentację n/t jej kierunku studiów oraz uczelni a także wysłuchało porad jak skutecznie uczyć się języków obcych. Jesteśmy bardzo wdzięczni Magdzie za poświęcony nam czas i chęć dzielenia się swoimi cennymi doświadczeniami. Było to już drugie, po zeszłorocznym, spotkanie tego typu i mamy nadzieję, że stanie się ono stałym wydarzeniem w kalendarzu naszego roku szkolnego.

Koncert Charytatywny

Lipdub