Login

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

IX Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 24 marca 2017 roku trójka naszych uczniów reprezentowała nasze liceum w IX Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych na PWSZ w Krośnie. Jakub Fineczko z klasy 1c, Joanna Wicik z 2a oraz Aleksander Radko z 3d znaleźli się wśród 76 uczestników z regionu (m.in. Krosna, Jasła, Rymanowa, Brzozowa, Iwonicza, Nowego Żmigrodu, Ustrzyk Dolnych i Jedlicza) i rozwiązywali zadania sprawdzające umiejętność rozumienia tekstu czytanego i słuchanego oraz  znajomość struktur leksykalno-gramatycznych. Mimo dużej konkurencji Asia i Aleks zakwalifikowali się do finału tego konkursu! Po dwóch kolejnych częściach: ustnej i pisemnej, jury konkursu ogłosiło wyniki. Wszyscy finaliści otrzymali nagrody książkowe, a Aleks zajmując wysokie piąte miejsce dodatkowo wywalczył voucher na egzamin First Certificate in English (FCE) - nagrodę Rektora PWSZ w Krośnie. Serdecznie gratulujemy!!!

Koncert Charytatywny

Lipdub