Login

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

Najlepsza szkoła w powiecie!

 

"Złote, Srebrne i Brązowe... najlepsze polskie szkoły ponadgimnazjalne to miejsca, gdzie zaczyna się dobra przyszłość. Nie tylko uczniów, ale i nas wszystkich, naszego kraju, Europy, świata. Przyglądamy się tym szkołom od 18 lat, staramy się poznać ich receptę na sukces i upowszechnić ją, z korzyścią dla całego systemu edukacji. Dobra szkoła była, jest i będzie na wagę złota! "

Kapituła Rankingu

 

    Fantastyczny wynik! Właśnie ukazał się najnowszy Ranking Szkół Perspektywy 2017, w którym nasze liceum znalazło się na 7. miejscu wśród najlepszych podkarpackich liceów! Przypomnijmy, że w zeszłym roku była to 8.lokata, a więc podskoczyliśmy o „oczko” w górę.  Co do zestawienia krajowego mamy jeszcze większe powody do dumy, bowiem zeszłoroczną 190. lokatę zamieniliśmy na 159. miejsce i po raz kolejny byliśmy jedyną szkołą w powiecie sanockim, która w ogóle zakwalifikowała się do pierwszych 500 miejsc branych pod uwagę w zestawieniu. Warto dodać, że w Rankingu Perspektyw  już po raz siedemnasty jesteśmy bezkonkurencyjni. W tym roku nasz sukces podkreśla fakt, że przed nami pojawiło się jedynie: prywatne Liceum Sióstr Prezentek w Rzeszowie, dwa Społeczne Licea w Tarnobrzegu, I LO w Krośnie, II LO w Mielcu oraz II LO w Rzeszowie.  Natomiast w tyle zostawiliśmy renomowane licea z Rzeszowa, Jasła, Dębicy, Mielca i Przemyśla.

 

   Biorąc pod uwagę tylko wyniki z matur, w kraju zajęliśmy 168 miejsce, czyli o 27 pozycji wyżej niż w ubiegłym roku. Natomiast analizując osiągnięcia szkoły tylko pod kątem udziału w olimpiadach przedmiotowych jesteśmy jeszcze wyżej, bo na 123 pozycji! Tym samym, po raz kolejny, zdobyliśmy w pełni zasłużony Srebrny Medal Jakości, świadczący o bardzo wysokim poziomie nauki w naszym liceum. To ogromny sukces, który jest konsekwencją ciężkiej pracy nauczycieli i uczniów. Na tak fantastyczny wynik składają się następujące elementy: sukcesy szkoły w olimpiadach (30% wyniku ogólnego), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (25% wyniku ogólnego) oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (45%).  Jest to dla nas ogromny powód do dumy oraz motywacja do dalszej, jeszcze intensywniejszej pracy. Chcesz odnieść sukces? Wybierz najlepsze I LO! Więcej informacji znajdziesz pod linkami

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=3253:ranking-liceow-ogolnoksztalcacych-2017&catid=220&Itemid=424&strona=4

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=3242:ranking-liceow-2017-woj-podkarpackie&catid=221&Itemid=424&strona=1

 http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=3251:ranking-szkol-olimpijskich-2017&catid=220&Itemid=424&strona=3

 

 

 

Koncert Charytatywny

Lipdub

Szczęśliwy numerek

 

NUMEREK

na 16.03.2018

5

PULA:  

     3 4

  13 14 16 19 

   24 25 27 28 29 30