Login

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

Sukcesy naszych uczniów

JĘZYK ANGIELSKI

2013 / 2014

XXXVIII Olimpiada Języka Angielskiego II etap - uczestnicy: Magdalena Pawlik, Tomasz Hotloś

XII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego zorganizowany przez I LO w Sanoku: Magdalena Pawlik I miejsce, Tomasz Hotloś II miejsce, Weronika Stawarz III miejsce

Ogólnopolski Konkurs ‘’Pokaż Nam Język’ org. przez Wyższe Szkoły Bankowe: finał w Chorzowie:   Tomasz Hotloś  IV miejsce

Konkurs ‘Know America’ organizowany przez Fundację Wspomagania Wsi: finał w Warszawie: 6miejsce Martyna   Kopczak, Jakub Grzyb

VI Konkurs Języka Angielskiego dla  Szkół Ponadgimnazjalnych organizowany przez Studium Języków Obcych przy PWSZ w Krośnie:  IV  miejsce Tomasz Hotloś, Weronika Stawarz VII miejsce

Ogólnopolski Konkurs ‘’Pokaż Nam Język’ org. przez Wyższe Szkoły Bankowe, finał w Chorzowie:   Tomasz Hotloś  IV miejsce

IV Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez I LO w Sanoku: I miejsce Katarzyna Winiarska, II miejsce: Tomasz Raczkowski, Maciej Szybiak, III miejsce: Tomasz Hotloś

2014 / 2015

XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego II etap Lublin uczestnicy: Tomasz Hotloś 3c, Emil Gromek 2f

JĘZYK NIEMIECKI

2014 / 2015

Okręgowy etap 38. Olimpiady z Języka Niemieckiego: Weronika Stawarz,  Jakub Grzyb, Maciej Kuzio

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Deutschfreund  2014:

Aleksander Materniak- wynik bardzo dobry, Zuzanna Wójcik wynik bardzo dobry, Weronika Stawarz- wynik bardzo dobry,

 Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2014:

Patryk Ząbkiewicz, – laureat, Zuzanna Wójcik,– bardzo dobry wynik, dyplom ,

Sylwia Bogacka, – dobry wynik, dyplom, Weronika Stawarz,– dobry wynik, dyplom

2013 / 2014

Okręgowy etap 37. Olimpiady z Języka Niemieckiego:  Magdalena Pawlik ,

Patryk Ząbkiewicz , Maciej Szybiak

Finał 37. Olimpiady z Języka Niemieckiego :Magdalena Pawlik– tytuł finalisty, stypendium Rektora Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą ,-

Maciej Szybiak– tytuł finalisty

Ogólnopolski Konkurs "Pokaż nam język" - XIV edycja :Karolina Warchałowska, oraz Jakub Grzyb, – udział w półfinale

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Deutschfreund  2013: bardzo dobry wynik, dyplom :- Weronika Stawarz, 2a- Patryk Ząbkiewicz, dobry wynik, dyplom : - Zuzanna Wójcik, - Adam Bartkowski, - Jakub Grzyb, - Magdalena Pawlik,

 JĘZYK  FRANCUSKI

 2014/2015

II Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego : 3 osoby zakwalifikowały się do drugiego etapu

 MATEMATYKA

 2013/2014

 LXV Olimpiada Matematyczna:  6 uczniów zakwalifikowało się do drugiego etapu:Jakub Pankiewicz- otrzymał wyróżnienie, Rafał Gierlicki, Maciej Szybiak, Radosław Kuzicki, Emilian Moroszko, Piotr Kozimor

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur : Tomasz Kopiec –wynik bardzo dobry, Radosław Fedor wyróżnienie, Radosław Mazgaj- wyróżnienie, Bartosz Kątski - wyróżnienie, Dawid Serwański- wyróżnienie, Jakub Jungiewicz - wyróżnienie, Jakub Witowski- wyróżnienie,    Weronika Stawarz- wyróżnienie,

XXIX Konkurs Matematyczny im. Jana Marszała: Jakub Pankiewicz- 3 miejsce,

Piotr Kozimor -3 mijsce, Maciej Szybik- 3 miejsce, Dawid Serwański- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT: 7 osób osiągnęło bardzo wysokie wyniki w tym :Dominika Janik- 2 miejsce w województwie, Weronika Stawarz- 3 miejsce w województwie, Tomasz Kopiec -4 miejsce w województwie

XIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa: Piotr Kozimor- 4miejsce, Konrad Piotrkowski -6 miejsce, Jakub Pankiewicz-5 miejsce, Dawid Serwański-5 miejsce

 2014/2015

 LXV Olimpiada Matematyczna: 2 uczniów zakwalifikowało się do drugiego etapu: Przemysław Kasprzyk, Piotr Kozimor

 Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki o Diamentowy indeks AGH : 5 uczniów zakwalifikowało się do etapu finałowego : Monika Darosz, Maria Sosenkiewicz,

Piotr Kozimor, Jacek Nabywaniec, Tomasz Raczkowski,

XXX Konkurs Matematyczny im. Jana Marszała: Przemysław Kasprzyk – 1 miejsce , Tomasz Raczkowski – wyróżnienie

XIV Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa

Przemysław Kasprzyk – 3 miejsce , Tomasz Raczkowski – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT: siedmioro uczniów uzyskało bardzo dobre i dobre wyniki: Przemysław Kasprzyk  -1 miejsce w województwie podkarpackim,

Paulina Glazur, Mateusz Nabywaniec, Bartosz Kątski-7 miejsce w województwie podkarpackim, Łukasz Pałys, Mateusz Baran, Dominika Janik

 FIZYKA

 2013/2014

Olimpiada Fizyczna: Etap zadań doświadczalnych - Maciej Szybiak

 2014/2015

 Olimpiada Fizyczna: awans do finału -Piotr Kozimor

Ogólnopolska Olimpiada z Fizyki o Diamentowy indeks AGH :  Piotr Kozimor zakwalifikował się do etapu finałowego

 WOS

 2012/2013:

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Laureat: Michał Michniewicz

 2014/2015

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym: do finału zakwalifikował się Michał Michniewicz

 CHEMIA

 2013/2014

60 Olimpiada Chemiczna : etap okręgowy: Mazurkiewicz Marcin, Szybiak Maciej,

Kopiec Tomasz,     etap centralny: Mazurkiewicz Marcin- finalista

VI  Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. I Łukasiewicza: Mazurkiewicz Marcin-1miejsce, Szybiak Maciej 4 miejsce,

Zespołowo szkoła zdobyła I miejsce

 XIII międzypowiatowy Konkurs Chemiczny dla uczniów kl 1 i 2: II miejsce  Kopiec Tomasz

 2014/2015

VI  Podkarpacki Konkurs Chemiczny II etap – do drugiego etapu zakwalifikowało się 8 osób,       III etap: Tomasz Kopiec, Daniel Sokół, Dagmara Zubek

 61 Olimpiada Chemiczna: II etap : Tomasz Kopiec, Daniel Sokół, Łukasz Jodłowski

 BIOLOGIA

 2013/2014

Olimpiada Biologiczna -2 osoby zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej -2 osoby zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego

Projekt MAM HAKA NA RAKA : udział w etapie centralnym i finałowym w Warszawie

 2014/2015

Olimpiada Biologiczna: Damian Bończak zakwalifikował się do etapu centralnego

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej -1 osoby zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

 HISTORIA

 2013/2014

Ogólnopolski   Konkurs  „ Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy”  organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej oraz Fundację Wspólnota Pokoleń : Jagoda Muszyńska- laureat, Katarzyna Wal –laureat,  Karolina Pałys – laureat. Nagroda- wyjazd na Ukrainę „ Ślady Katyńskie”

Powiatowy Konkurs o Powstaniu Styczniowym: organizowany przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”: Mateusz Szerszeń –I miejsce, Michał Michniewicz –II miejsce, Andrzej Lewicki –III miejsce

Powiatowy Konkurs o Żołnierzach Wyklętych „Oskarżeni o wolność”: organizowany przez Koło „Gazety Polskiej” w Sanoku: Michał Michniewicz –I miejsce, Kacper Milczanowski –II miejsce, Andrzej Lewicki –III miejsce

Powiatowy Konkurs o Polskim Państwie Podziemnym: organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Sanoku: Michał Michniewicz –I miejsce.

Powiatowy Konkurs wiedzy o historii Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”: z okazji 125 rocznicy powstania TG „Sokół”: Michał Michniewicz –I miejsce

 2014/2015

Ogólnopolski   Konkurs  „ Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy”  organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej oraz Fundację Wspólnota Pokoleń : Jagoda Muszyńska- laureat, Katarzyna Wal –laureat,  Karolina Pałys – laureat. Nagroda- wyjazd do Włoch  „ Monte Casino- Śladami II Korpusu Polskiego”

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie IIetap – Łukasz Furczak

Powiatowy Konkurs o Powstaniu Warszawskim: organizowany przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”: Michał Michniewicz –I miejsce,

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna: Mateusz Szerszeń, Aleksandra Marczak –finaliści etapu okręgowego

Ogólnopolska Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”: Michał Michniewicz, Jakub Grzybowski, Michał Straszak –laureaci etapu okręgowego

 FILOZOFIA

 2014/2015

Ogólnopolska Olimpiada Filozoficzna: Andrzej Lewicki –finalista etapu okręgowego

 GEOGRAFIA

 2013/2014

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach UE :I miejsce drużynowo: Mateusz Szerszeń, Andrzej Lewicki, Paweł Sokołowski

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach Świata z „Poznaj Świat” I miejsce :Mateusz Szerszeń

 2014/2015

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach UE :I miejsce drużynowo: Mateusz Szerszeń, Andrzej Lewicki, Michał Michniewicz

WYCHOWANIE FIZYCZNE

 2014/2015

I miejsce i złoty medal  w  finale  wojewódzkim licealiady w szachach - drużynowo: Anna Marut, Rafał Pałacki, Aleksander Materniak, Patryk Wojtowicz,

I miejsce w półfinale wojewódzkim licealiady w badmintonie chłopców

IV miejsce w finale wojewódzkim licealiady w badmintonie chłopców

II miejsce w półfinale wojewódzkim licealiady w unihokeju dziewcząt – awans do finału wojewódzkiego

II miejsce w półfinale wojewódzkim licealiady w unihokeju chłpoców – awans do finału wojewódzkiego

VIII miejsce w finale wojewódzkim licealiady w tenisie stołowym dziewcząt

II miejsce w półfinale wojewódzkim licealiady w pływaniu dziewcząt – dużynowo

II miejsce w półfinale wojewódzkim licealiady w pływaniu chłopców – dużynowo

Półfinał wojewódzki licealiady w pływaniu indywidualnie :Michał Mistecki- I miejsce, Wiktor Kabala – III miejsce, Monika Pająk- III miejsce, Sylwia Lechoszest -III miejsce, Bartosz Kątski -III miejsce, Jagoda Sobkiewicz- III miejsce.

 Mistrz powiatu i mistrz rejonu w siatkówce dziewcząt- awans do półfinału wojewódzkiego

Mistrz powiatu w koszykówce chłopców – awans do zawodów rejonowych.

 RELIGIA

 2013/2014

Ogólnopolska Olimpiada Teologiczna: Przemysław Golonka, Michał Michniewicz –finaliści etapu diecezjalnego

 2014/2015

Ogolnopolska Olimpiada Teologiczna: etap diecezjalny: Michał Michniewicz –VI miejsce, Dominika Janik –VIII miejsce

 JĘZYK HISZPAŃSKI

 2014/2015

Ogólnopolska Olimpiada Języka Hiszpańskiego: Mateusz Szerszeń –finalista etapu centralnego

 

Olimpiada "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego, Warszawa 2009 - finalista Adam Woźniak

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej, Warszawa 2010 - finalistka Barbara Fornal

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego, Warszawa 2010 - laureat Paweł Bondaruk

Łącznie ponad 100 uczestników w centralnych etapach olimpiad przedmiotowych. Gimnazjalisto! I Ty możesz być wśród nich!

Koncert Charytatywny

Lipdub

Szczęśliwy numerek

 

NUMEREK

na 20.02.2018

21

PULA:  

     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

 22 23 24 25 27 28 29 30