Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 

 

Ewa Chodakowska w I LO!

          Niemal każdy chciałby mieć zdjęcie z najbardziej rozpoznawalną trenerką fitness - Ewą Chodakowską. Tymczasem na specjalne zaproszenie I LO Ewa pojawiła się dzisiaj w murach swojej dawnej szkoły, stając się obiektem westchnień przedstawicieli płci przeciwnej i wzbudzając spore zamieszanie wśród dziewczyn:-) Każdy chciał pstryknąć pamiątkową fotkę i zamienić z nią choćby dwa słowa. Udało się! Ewa - tak jak na szklanym ekranie, tak i w rzeczywistości okazała się niezwykle sympatyczną, otwartą na innych dziewczyną, która potrafi zarażać swoim entuzjazmem, namawiając do prowadzenia zdrowego trybu życia. Na koniec wizyty poprosiliśmy jeszcze o wspólne zdjęcie, a wtedy okazało się, że dyrekcja I LO wraz z trenerką szykują dla wszystkich wyjątkową niespodziankę. Szczegóły już wkrótce!

 

 

 

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH