Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 

 

Sejm Dzieci i Młodzieży

Już od 19 lat z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca zbiera się Sejm Dzieci i Młodzieży. W tym roku Nasze liceum po raz pierwszy doczekało się posłów do tej izby parlamentu- Maćka Woźniczyszyna (2c) i Mateusza Kulikowskiego (2g), którzy po przygotowaniu debaty „Ekologia nie gryzie- Nasza szansa na lepsze jutro” otrzymali mandaty poselskie. Tematem przewodnim tegorocznej sesji była ekologia. Sejm w liczbie 460 młodych posłanek i posłów, zebranych w Warszawie w gmachu Sejmu RP dyskutował nad uchwałą  poruszającą wiele aspektów ekologii w życiu codziennym. Uchwała będąca rezultatem burzliwych obrad ma moc doradczą i zostanie zaprezentowana dyrektorom szkół. Sama możliwość zajęcia miejsc w sejmowych ławach była nagrodą dla młodych parlamentarzystów, którzy zwiedzali także gabinety poselskie i mogli podglądnąć życie sejmowe "od kuchni". Liczymy na to, że za rok I LO również będzie miało swoich posłów!

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH