Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 

 

FIZYKA I MATEMATYKA inaczej

Jeszcze do 11 czerwca 2013 w holu szkoły można obejrzeć wystawę fotograficzną FIZYKA I MATEMATYKA WOKÓŁ NAS. Jest ona dostępna w godzinach pracy szkoły. Prezentowane na wystawie zdjęcia przygotowali uczniowie gimnazjów z powiatu sanockiego i I Liceum. Zjawiska przedstawione na fotografiach zostały opisane przez autorów prac. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. ZOBACZ ZDJĘCIA.

Częścią wystawy był konkurs na najlepsze zdjęcia. Wśród gimnazjalistów nagrodzeni zostali: Dawid Borys (G1 Sanok) – I miejsce w kategorii fizyka, Radosław Mazgaj (G2 Sanok) – I miejsce w kategorii fizyka oraz II miejsce w kategorii matematyka, Kinga Brewczak (Gimnazjum w Dydni) – II miejsce w kategorii matematyka, Angelika Borys (G1 Sanok) – III miejsce w kategorii fizyka oraz Mateusz Witowicz(G2 Zagórz) – III miejsce w kategorii matematyka.

 

Konkurs przeprowadzono również dla uczniów liceum. Nagrody zdobyli: Dominika Witowicz (2b) – I miejsce w kategorii fizyka, Paweł Krawczyk (3b) – I miejsce w części matematycznej oraz II miejsce w części fizycznej konkursu, Aleksandra Orenczak (2f) – II miejsce w kategorii matematyka oraz Bartłomiej Tutak (3b) – III miejsce w obu częściach konkursu.

Wszystkie nagrodzone prace znajdą swoje miejsce w kalendarzu na rok 2014 przygotowywanym przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych im. ks. Wiesława Siwca. Zainteresowanych kalendarzem zapraszamy na doroczny koncert charytatywny w trakcie, którego kalendarz będzie rozprowadzany.

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH