Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 

 

I miejsce w XLI Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym!

 W dniach 16-18 maja, w Lesku, odbyły się wojewódzkie eliminacje XLI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego.Celem konkursu, posiadającego wieloletnią tradycję, było poznawanie przez młodzież piękna ziemi ojczystej, popularyzowanie krajoznawstwa i  turystyki jako formy aktywnego wypoczynku.

Konkurs składał się z licznych konkurencji teoretycznych (test wiedzy krajoznawczej, topograficznej, pierwszej pomocy oraz zasad ruchu drogowego) oraz praktycznych (zasady udzielania pierwszej pomocy, kolarski tor przeszkód, marsz na orientację, rozpoznawanie na podstawie fotografii obiektów krajoznawczych, roślin i zwierząt województwa podkarpackiego). Konkurs zakończył się sukcesem drużyny reprezentującej naszą szkołę, która zajęła I miejsce spośród 12 zespołów szkół średnich z obszaru województwa podkarpackiego, kwalifikując się do etapu centralnego, który odbędzie się w dniach 6-9 czerwca w Elblągu. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Maria Karkula kl. 3a, Ewelina Sadowska kl. 3g, Weronika Żołądź kl. 1e. Specjalne słowa uznania i podziękowania należą się Ewelinie, która podczas trwania konkursu zdawała egzamin maturalny z biologii :). Odnieśliśmy również sukces w konkurencjach indywidualnych, Marysia zdobyła największą ilość punktów z testu krajoznawczego (81/100), a Ewelina zajęła drugą lokatę (76,5/100). Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów w Elblągu! Wyrazy uznania kierujemy również pod adresem opiekuna drużyny mgr Grzegorza Demczaka.

 

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH