Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 

 

Sukces w V Konkursie Języka Angielskiego

12 kwietnia 2013r. odbył się V konkurs języka angielskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowany przez Studium Języków Obcych przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie. Naszą szkołę reprezentowała Magdalena Pawlik (kl. 2b), Weronika Stawarz (kl. 1a) i Izabela Wyżycka (kl. 3b). Zakres tematyczny i leksykalny konkursu obejmował wymogi stawiane przed maturzystami przygotowującymi się do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Przed uczestnikami postawiono trudne zadania w formie testu sprawdzającego rozumienie ze słuchu oraz ćwiczenie z zakresem stosowania struktur leksykalno–gramatycznych. Magda Pawlik i Weronika Stawarz przeszły do etapu finałowego, znajdując się wśród 10 osób z najwyższą liczbą punktów. Etap finałowy składał się z części pisemnej (wypracowanie) oraz ustnej (wypowiedź na wylosowany temat) z katalogu tematycznego matury rozszerzonej. Zwycięzcy zostali wyłonieni po podsumowaniu wyników z części pisemnej i ustnej etapu finałowego. Laureatki otrzymały cenne nagrody w postaci sprzętu audio oraz pozycji książkowych. Gratulujemy serdecznie Magdzie Pawlik, która zajęła II miejsce i Weronice Stawarz, która zajęła X miejsce i zachęcamy uczniów naszej szkoły do brania udziału w konkursach językowych.

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH