Login

Witamy wszystkich na stronie!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie internetowej I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, szkoły o bogatej tradycji i ciekawej historii! Czytaj więcej...

Wirtualny spacer

Wejdź tutaj i pospaceruj po wirtualnych korytarzach naszej szkoły!

Polub nas na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia Lubię To! na stronie naszego liceum na portalu społecznościowym Facebook.

Sprawdź aktualny plan lekcji!

Już jest opublikowany na stronie nowy plan lekcji na obecny rok szkolny!

  

Najlepsze liceum w Sanoku wg Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw w latach:

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009,

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 

 

„TYDZIEŃ MÓZGU” W SANOKU

Od kilku lat młodzież i nauczyciele przedmiotów z bloku przyrodniczego uczestniczą w „Tygodniu      mózgu” w Sanoku. Fascynujące zjawiska, związane z funkcjonowaniem naszego umysłu prezentuje Oddział Neurologii sanockiego szpitala oraz Fundacja DANA (USA).

   Tematyka wykładów jest bardzo urozmaicona i (co ciekawe) może zainteresować nie tylko przyszłych lekarzy. Znani chirurdzy, neurochirurdzy i specjaliści z wieloletnimi tradycjami rodzinnymi, które obejmują między innymi naszych uczniów, zafascynują zagadnieniami nie tylko pasjonatów, ale i laików. Maturzyści  i inni zainteresowani goście nauczą się, jak korzystać efektywnie ze snu, jak się uczyć, jak potrzebny jest w życiu codziennym uśmiech. Przyszli adepci sztuk dziennikarskich dowiedzą się, które półkule mózgu są najlepiej rozwinięte u ludzi, współpracujących z mediami. Cykl zajęć obejmuje dni  11-15 marca.

Harmonogram, tematyka i miejsca wykładów znajduje się na stronie e-sanok oraz na stronie sanockiego szpitala. Serdecznie zapraszamy. 

TAK, MAMY TO!!!

WSPÓŁPRACUJEMY

W RAMACH PROGRAMÓW


 

SPEKTRUM DZIAŁAŃ

CHARYTATYWNYCH

 

ROZRYWKOWYCH

I PROMOCYJNYCH